SVEIKINAME GIMUSIUS GRUODŽIO MĖN.
View
“Argva” UAB, Virginijus Daškevičius, Gruodžio mėn. 8d.
“Autonivera” UAB, Alvydas Razbadauskas, Gruodžio mėn. 12d.
“Sartoma” UAB, Šarūnas Vaškelis, Gruodžio mėn. 24d.
Didelių ir mažų pergalių, tikslų įgyvendinimo, teigiamos energijos!
22 gegužės 03, Antradienis 10:12

VDU ŽŪA įtvirtinta nauja partnerystė: pasirašyta sutartis su asociacija „Kauno vežėjų klubas“

Balandžio 29 dieną Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) kanclerė prof. dr. Astrida Miceikienė ir asociacijos „Kauno vežėjų klubas" prezidentas Raimondas Vėlavičius pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

VDU Žemės ūkio akademija ir asociacija „Kauno vežėjų klubas" yra suinteresuotos skatinti tarpusavio bendradarbiavimą rengiant ir tobulinant studijų programas, paskaitas, organizuojant studentų praktikas, rengiant ir atliekant bendrus projektus.

„Tikiu, kad pasirašyta sutartis liks ne tik sutartimi, tačiau plėtosime bendras veiklas. Džiaugiuosi, kad transporto logistikos asociacija įsijungia į mūsų kolektyvą kaip socialiniai partneriai. Dabar ateina naujas programavimo laikotarpis ir finansavimo galimybės numatomos projektinėse veiklose. Esant inovacijų, mokymų, tyrimų poreikiui, galima vykdyti bendras projektines veiklas", – teigė kanclerė prof. dr. A. Miceikienė.

„Bendradarbiavimą bandysime vykdyti gyvą, glaudų ir tokį, kad jis būtų naudingas abiem pusėms", – kalbėjo asociacijos „Kauno vežėjų klubas" prezidentas R. Vėlavičius.

Pasirašant sutartį taip pat dalyvavo VDU Žemės ūkio akademijos kanclerės pavaduotoja prof. dr. Aušra Blinstrubienė, Bioekonomikos plėtros fakulteto dekanas doc. dr. Bernardas Vaznonis bei Bioekonomikos plėtros fakulteto Verslo ir kaimo plėtros vadybos katedros vedėja doc. dr. Milita Vienažindienė.