SVEIKINAME GIMUSIUS GEGUŽĖS MĖN.
View
“Barsukas” UAB, Stasys Bartkus, Gegužės mėn. 6d.
“JDC Logistics” UAB, Gytis Tamušauskas, Gegužės mėn. 6d.
“GETTrans” UAB, Gediminas Kriaučionis, Gegužės mėn. 8d.
“Transcompany” UAB, Vladas Vidrevičius, Gegužės mėn. 22d.
Didelių ir mažų pergalių, tikslų įgyvendinimo, teigiamos energijos!
17 lapkričio 29, Trečiadienis 16:25

2017.11.28 ĮVYKO KVK NARIŲ SUSRINKIMAS

Lapkričio mėn. 28d., Kaune įvyko Kauno Vežėjų Klubo narių susirinkimas. Į susirnkimą buvo pakviesti ir atvyko Kauno apskrieties vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas, Kuro tiekėjo Eurowag vadovas Gytis Vincevičius ir Linava TIR skyriaus vadovė Gintarė Lingytė.

Kauno VPK komisaras Darius Žukauskas papasakojo ir supažindino  visus susrinkusius apie Kauno apskrities Policijos darbus, naujoves ir ateities planus. Vyko diskusija apie tai ką būtų galima pakeisti, patobulinti ar įgyvendinti kaip naują idėją, susirinkę klubo nariai ir svečiai uždavė daug klausimų, bei pateikė savo minčių ir pasiūlymų. Komisaras Darius Žukauskas įteikė KVK prezidentui simbolinę VPK dovanėlę, atminimo medalį.

Eurowag vadovas Gytis Vincevičius, papasakojo apie jo atstovaujamos įmonės teikiamas paslaugas ir privalumus, bei atsakė į visus klubo nariams iškilusius klausimus.

Linava TIR skyriaus vadovė Gintarė Lingytė, pristatė TIR nacionalinio draudiko sistemą, bei bendravo su KVK nariais ir atsakinėjo į iškilusius klausimus.

Ačiū svečiams ir klubo nariams už dalyvavimą !